Hizmetlerimiz

1992 yılından bu güne, OG-AG enerji sistemlerinden, A sınıfı ofis binalarına, otel instalasyonlarından, metro elektrifikasyonlarına, akıllı bina teknolojilerinden, pano imalatına kadar tüm hizmet alanlarımızda daima en iyi olmayı hedeflediğimiz yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz..

OG ENERJİ NAKİL HATLARI

OG ENERJİ NAKİL HATLARI

36 kV’a kadar her türlü yeraltı ve havai hat tesisi projelendirilmesi, yapımı, yenilenmesi ve işletimi
OG ENERJİ TESİSLERİ

OG ENERJİ TESİSLERİ

36 kV’a kadar şalt hücreleri temini ve montajı, 36 kV’a kadar her tip ve güçte transformatör merkezleri tesisi.
AG ŞALT TESİSLERİ VE ENERJİ DAĞITIMI

AG ŞALT TESİSLERİ VE ENERJİ DAĞITIMI

1 kV’a kadar her türlü yeraltı ve havai hat tesisi projelendirilmesi, yapımı, yenilenmesi ve işletimi. Dağıtım ve işletim sistemleri çözümü ve tesisi.1 kV her tip ve boyutta pano temini ve montajı.
AYDINLATMA

AYDINLATMA

Aydınlatma sistemleri tasarımı, projelendirilmesi, elektrifikasyonu ve uygulaması. Dekoratif aydınlatma çözümü ve uygulaması. Endüstriyel tesislerin aydınlatılması çözümü ve uygulaması. Aydınlatma otomasyonu
OTOMASYON VE ENSTRÜMANTASYON

OTOMASYON VE ENSTRÜMANTASYON

Hassasiyet ve otomasyon istenen her türlü imalat bandı, makinesi ve/veya tezgahı için PLC veya konvansiyonel çözümler ve montajı. Her boyutta arıtma tesisi otomasyon ve enstrümantasyonu. Yüksek bina ve endüstriyel tesislerin iklimlendirilmesi için otomasyonu ve enstrümantasyonu.
DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

Özel proje danışmanlığı ve yönetimi, Maliyet kontrolü ve raporlama. Teknik uygulama sorumluluğu.

Bordo Mühendislik San. ve Tic. A. Ş.

Esentepe Mah. Kelebek Sok. No:2 Marmara Kule A/Blok Kat:3/13 Kartal, İstanbul, Türkiye Tel: +90 216 576 63 83 Fax: +90 216 576 63 92 info@bordo.gen.tr