Bordo Mühendislik San. ve Tic. A. Ş.


Değerli Dostlar,

Yaşadığımız yıllar, dünyamızda büyük bir teknolojik devrimin yaşanmakta olduğuna hep birlikte tanık olmaktayız. Bu teknolojik devrim; özellikle iletişim, tıp ve bilgi teknolojileri alanında baş döndürücü bir hızla devam etmektedir.


Bütün bunlar, insanlık için kısa ve uzun vadede nasıl bir değişim yaratacaktır bilemiyoruz. Ancak; insanlık bu teknolojik devrimi yaşarken bir tek şeyi çok pahalıya satın almaktadır, O da; Enerji.


Global ısınma yakın bir gelecekte dünyamız için büyük bir tehdit olarak önümüzde durmaktadır. Mühendislik bilimlerinin önündeki en önemli problemlerden biri enerji tasarrufudur. Bu konuda duyarlı bir çok proje şimdiden sertifikasyona uygun olarak tasarımlar yapmakta, enerji tüketim değerlerini minimize edecek binalar üretmeye çalışmaktadır.


BORDO bu bilince sahip bir mühendislik firması olmayı görev listesinin en başına yazmış, bu amaçla çalışmaktadır.


OG-AG enerji sistemlerinden, A sınıfı ofis binalarına, otel instalasyonlarından,
metro elektrifikasyonlarına, akıllı bina teknolojilerinden, pano imalatına kadar tüm hizmet alanlarımızda bu anlayışımızı sürdürmeye kararlıyız.

Sertifikalarımız

ISO 14001 2004
ISO 9001 2008
OHSAS 18001 2007

Bordo Mühendislik San. ve Tic. A. Ş.

Esentepe Mah. Kelebek Sok. No:2 Marmara Kule A/Blok Kat:3/13 Kartal, İstanbul, Türkiye Tel: +90 216 576 63 83 Fax: +90 216 576 63 92 info@bordo.gen.tr